Re: Kibice, ultras, oprawa meczowa

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64889
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8633
Kontakt:

Re: Kibice, ultras, oprawa meczowa

Post autor: cloner » 21 lut 2009, 18:00

Wilmore pisze:A ustawa moim zdaniem to też pomyłka, co nie zmienia faktu, że skoro już jest wprowadzona, to niech będzie wykorzystywana. ITI jest właścicielem klubu - to niech robi co chce, trudno im się dziwić.
Jeszcze wprowadzona nie jest, musi ją prezydent podpisać, a ten już poinformowal, że tego nie zrobi. Poza tym, ma ona wejsc w zycie dopiero od nowego sezonu, także też spokojnie. To, co zapowiedzial jeden z dzialaczy Legii to splata za wsparcie PO.
Staruch to przestępca i przedstawiciel bydła. Jak i większość SKLW. Nie przejdzie mi przez gardło obraza prawdziwych i normalnych kibiców, więc go takim nie nazwę. Podejrzewam, że nic by złego się z Legią nie działo - wybryki w Bełchatowie, Wilnie - gdyby nie właśnie to bydło.
Dla Ciebie to bydło, a kibiców - nie. I niech tak zostanie. Jedni są kibicami, a inni nie, proste.

Wróć do „Polska”