Transmisja wypadła bardzo dobrze, oczywiście nie licząc zła koniecznego, czyli reklam, natomiast w sumie nie były zbyt uciążliwe.
asx76
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 23 lip 2026, 21:27
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: futbolowa » 23 lip 2026, 21:35
E, to zajebioszka. Miałam wrażenie, że mało kamer na stadionie było (na pewno nie było takiej przede mną na linii środkowej), więc to miłe zaskoczenie.
futbolowa

Post Wyświetl pojedynczy post autor: asx76 » 23 lip 2026, 21:42
GKS nie dojechał pod różnymi względami. Żylina go wciąga nosem.Kuba199292 pisze: ↑23 lip 2026, 21:13Miałem takie jakieś dziwne wrażenie przed meczem ze Gieksa może nie dojechać w defensywie.
asx76
Arro
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 23 lip 2026, 22:44
matt_

Post Wyświetl pojedynczy post autor: asx76 » 23 lip 2026, 23:09
Tyle tylko, że gdyby Legia grała w europejskich pucharach, to byłoby ją stać na usługi świetnego Nsame, zamiast brać tanioszkę z łapanki.
asx76
Arro
Przema

Post Wyświetl pojedynczy post autor: asx76 » wczoraj, 12:08
Zatem doprecyzuję: świetnego i szklanego.
asx76
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » wczoraj, 12:39
Dlatego patrzy sie na historie kontuzji i urazow zwlaszcza przy tak drogich w utrzymaniu zawodnikow. Legia go sciagnela, a na nasze nieszczescie trafil do Szczecina. Moze nawet momentami poczaruje, ale pytanie kiedy znowu sie polamie.
Przema
Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » wczoraj, 13:01
Latem 2020 Legia w pucharach pokonała tylko mistrza Irlandii Północnej, przewaliła z Omonią i dostała 0:3 od Karabachu a potem zdobyli ligowy tytuł, więc to tak nie działa
matt_
asx76
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » wczoraj, 13:04
No nie wydaje mi sie, patrzac przez pryzmat calego jego pobytu w Legii. NIe przecze, ze umiejetnosci ma, ale kontuzje i dostepnosc zrobily swoje. Co gorsza nikt nie mogl byc zaskoczony takim stanem rzeczy. Ostatecznie Legia zaplacila kosmiczne pieniadze za cyferki, ktore dostarczyl. Dodajmy jeszcze do tego jego poczatek w Legii, wypozyczenie - no wiele rzeczy tam nie zagralo, dlatego tym bardziej nie dziwie sie ze go nie przedluzyli (i mysle, ze nie przedluzyliby go nawet gdyby do tych pucharow weszli, to sie po prostu pod zadnym katem nie oplacalo - Pogoni zreszta tez nie,ale tutaj podobnie jak w Legii, wszystko stoi na glowie).
Przema
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » wczoraj, 13:32
Później wygrali z Szachtarem jak już dziadowali w lidze i chyba łącznie 6 pkt zdobyli. Jak na poprzedni sezon to przyzwoity wynik. Większe prawdopodobieństwo widzę u nich dobrego wyniku jak Katowic, ale jest jak jest, zabrakło w zasadzie kilku minut.
Arro
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio