Chyba chce w trybie pilnym zakończyć karierę selekcjonera.Kuba199292 pisze: ↑03 cze 2026, 21:23Nie rozumiem trochę czemu Urban się upiera na granie cały czas 3 SO
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 03 cze 2026, 21:54
Chyba chce w trybie pilnym zakończyć karierę selekcjonera.Kuba199292 pisze: ↑03 cze 2026, 21:23Nie rozumiem trochę czemu Urban się upiera na granie cały czas 3 SO
Arro
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:08
Boromir

PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 03 cze 2026, 22:24
Arro

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 03 cze 2026, 22:27
czubatka

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:28
PietroBosman

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » 03 cze 2026, 22:29
MazurXIII

PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:32
Boromir

PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 22:35
cloner
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:38
No sobie pomyślałem o Grabarze a o czym mam myśleć przy takim meczu?
Boromir

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:43
Jak wygląda nasza linia pomocy. Można się zastanowić czy napędzają nasza drużynę.Co można powiedzieć pozytywnego dziś o Zielińskim czy Szymanskim. Czy Zalewski obniżył loty. Bramkarz to nie jest nasz największy problem.
PietroBosman

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:46
PietroBosman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:47
O Panie, to trzeba usiąść na spokojnie...PietroBosman pisze: ↑03 cze 2026, 22:43Jak wygląda nasza linia pomocy. Można się zastanowić czy napędzają nasza drużynę.Co można powiedzieć pozytywnego dziś o Zielińskim czy Szymanskim. Czy Zalewski obniżył loty. Bramkarz to nie jest nasz największy problem.
Boromir
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio