Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu - Strona 1383

XXIII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026
×

Kto wygra Mundial?

Czas głosowania minął 20 lis 2022, 15:28

Brazylia
4
22%
Argentyna
6
33%
Francja
3
17%
Polska
0
Brak głosów
Holandia
1
6%
Niemcy
0
Brak głosów
Hiszpania
0
Brak głosów
Anglia
0
Brak głosów
Belgia
0
Brak głosów
Portugalia
0
Brak głosów
Ktoś inny
4
22%
Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 8:36

Zajrzałem sobie w symulatory mundialu i dopiero teraz do mnie dotarło jaki to jest rozbudowany turniej, lewa część drabinki w jednej zakładce, prawa część w drugiej bo by się razem nie zmieściły na jednej stronie :?

Obrazek

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 8:41

To nie kwestia mundialu a rozdzielczości ekranu.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 8:42

Ale że na Twoim monitorze nie masz zakładek Path 1 Path 2 Finals tylko całą drabinkę?

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 8:44

Path i ucz się.

Wlep sobie w jakiś programik mind mapu, i tam sobie skalibrujesz elegancko. Na forum mam 2 lub 3 posty na ekran, czy to coś oznacza? Przecież nie wklei się całe forum na ekran, tak samo drabka mundialu.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 8:50

Co skalibruje? Rozdzielczość ekranu?

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 8:52

Segmenty drabki do rozdzielczości jaką masz.

To co dałeś mi na ekranie sie nie mieści, post + kawałek obrazka a 1/3 się nie mieści... i scruluje. I już.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 9:00

Ale wtedy nie będę miał pojęcia o tym jak ten turniej jest rozbudowany!

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 9:05

MŚ powinny być w formule ligowej czteroletniej.

Połowa świata po czym 1 drużyna spada dwie drużyny baraże (II liga MŚ). I tyle.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 9:12

Też nad tym myślałem i stwierdziłem, że jednak formuła turniejowa ma w sobie tę losowość bycia w dobrym miejscu w dobrym czasie którą lubię.

23 zawodników, 1 kadra, siła przyjaźni, kiełbasy do góry i golimy frajerów.

W formacie ligowym nie do powtórzenia.

jaidee
Skład C
Skład C
Posty: 72
Rejestracja: 30 maja 2026, 21:30
Reputacja: 6

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: jaidee » 03 cze 2026, 9:25

Może masz i rację, w formacie ligowym kiełbacha w górze przez 4 lata, dziewczyny by sie ucieszyły ale to ponad moje siły. Szczególnie że ziomki z topic proponują 0% alkoholowe piwa zakrapiane sokami smakowymi.

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 985
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 03 cze 2026, 19:44

Obrazek
Pobawiłem się w symulację wyników. Przy założeniu że faworyci wygrają swoje grupy w 1/16 finału Argentyna gra z Urugwajem(2), a w 1/8 mamy już mecz Niemcy - Francja. Jak 4 lata temu "Czarnym koniem" było dla mnie Maroko tak teraz liczę na Ekwador. Belgia w tym zestawieniu jest dość wysoko, ale coś czuję że zawiodą. Ale mają w miarę prostą ścieżkę jak wygrają grupę.

Awatar użytkownika
fillion
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4903
Rejestracja: 07 sty 2018, 14:45
Reputacja: 1153
Kibicuję: FC Barcelona Holandia

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fillion » 04 cze 2026, 16:29


Awatar użytkownika
Ilka
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 14458
Rejestracja: 16 cze 2017, 17:37
Reputacja: 2695
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » wczoraj, 12:51

Jest taka strona jak https://www.kicktipp.pl/ I tam można stworzyć sobie Typera :)
Pozwoliłam sobie założyć Typera Świat Piłki.
Typujemy wynik bramkowy. Nie martwcie się. To automatycznie wskakuje i liczy. Tak mi się wydaje, więc nic nie zawale raczej ;)
Są też bonusy do wytypowania czyli kto zostanie Mistrzem czy zwycięzcy poszczególnych grup.

Link do Typera.
https://www.kicktipp.pl/swiat-pilki/freunde

Jakby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam :)

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13920
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3814

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » wczoraj, 12:54

Już jestem zarejestrowany na tej stronce i biorę udział w innej grupce typerskiej, więc jak najbardziej.

Awatar użytkownika
7lechus
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5173
Rejestracja: 04 sty 2020, 17:17
Reputacja: 2477
Kibicuję: INAC Kobe + Tokyo Verdy

Knajpa, czyli swobodnie o Mundialu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 7lechus » wczoraj, 13:25

Ja również dołączyłem do zabawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mundial 2026 Kanada/Meksyk/USA”