I liga - Strona 216

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Awatar użytkownika
HMK
Toni Kroos
Posty: 12277
Rejestracja: 20 paź 2013, 20:03
Reputacja: 2417
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: 159 KM OD CLONERA (xD)
Kontakt:

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 28 maja 2026, 20:24

Chrobry :jupi: :smoke:

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 986
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 28 maja 2026, 20:25

Król Chrobry w finale baraży...

Awatar użytkownika
HMK
Toni Kroos
Posty: 12277
Rejestracja: 20 paź 2013, 20:03
Reputacja: 2417
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: 159 KM OD CLONERA (xD)
Kontakt:

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » 28 maja 2026, 20:25

Haha, jak chłopaki z Głogowa bramkarzowi przed ostatnim karnym pokazywali, że będzie w lewo :D

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 28 maja 2026, 20:28

Pięknie. Aż wychylę za finalistę :beer:

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 986
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 28 maja 2026, 20:28

Wieczysta na Kraków Arenie i aż 7 tysięcy kibiców na meczu! Dyspozycja dnia zadecyduje o wyniku. Kto będzie bardziej zdeterminowany?

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4361
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 28 maja 2026, 20:34

Ja pierdolę, widzimy się w poniedziałek! Obojętne co się wydarzy :rydzyk: :beer:

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8316
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1448
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 28 maja 2026, 20:35

Swoją drogą to Krykun już drugi raz pozbawił ŁKS awansu w barażach ;)

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 13922
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 3815

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: matt_ » 28 maja 2026, 20:35

Chrobry ładnie się podniósł w karnych, mimo że poziom tego konkursu był niezły. Bramkarze nawet jeśli wyczuwali stronę to nie mogli za dużo zrobić. Świetna sprawa gdyby udało się awansować :)

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26044
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 28 maja 2026, 20:38

Chryste Panie... Muszę to rozchodzić :D

Awatar użytkownika
FILIPPO828
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 986
Rejestracja: 10 gru 2025, 18:30
Reputacja: 152
Kibicuję: Neutralny kibic
Lokalizacja: Grudziądz

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: FILIPPO828 » 28 maja 2026, 20:41

I co teraz oglądać?
Wieczysta -Polonia TVP SPORT
Szwajcaria -Szwecja PS1
Irlandia - Katar PS2 (chyba odpada)
Arka - Zastal. PS3😀

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64422
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8497
Kontakt:

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 28 maja 2026, 21:04

FILIPPO828 pisze:
28 maja 2026, 20:28
Wieczysta na Kraków Arenie i aż 7 tysięcy kibiców na meczu!
Darmowe wejściówki robią swoje.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8316
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1448
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 28 maja 2026, 21:04

Finał Chrobry-Polonia byłby piękny

Awatar użytkownika
piotrcies
Michael Carrick's Red Army
Michael Carrick's Red Army
Posty: 47496
Rejestracja: 03 maja 2008, 21:16
Reputacja: 8331
Lokalizacja: Wrocław

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » 28 maja 2026, 21:19

Kogo byście z tej listy najbardziej chcieli w Ekstraklasie?

Ja Polonię - duża firma, dawno ich w Eklapie nie było, derby Warszawy i te sprawy. Reszta to popierdółki niestety, nawet mimo kasy Kwietnia w Wieczystej (i tak nie wiadomo, jak długo).

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 28 maja 2026, 21:20

Wieczysta 45 minut w dziesiątkę, Polonia ma o co powalczyć, może się udać.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8316
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1448
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

I liga

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 28 maja 2026, 21:21

piotrcies pisze:
28 maja 2026, 21:19
Ja Polonię
+1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”