cloner pisze: ↑02 cze 2026, 18:34A ja zmienię kierunek w kraju, mnie z oczywistych względów bliższa jest śląska III liga. Sparta Katowice zmieniła sztab szkoleniowy, zajęli 3 miejsce i zarząd postanowił podziękowac Tomaszowi Wróblowi. Mimo że to beniaminek to chyba ambicje mieli większe i nadal mają, zatrudniony został ceniony w regionie Dariusz Klacza, który zrobił bardzo dobry wynik (4 miejsce) ze Skrą Częstochowa (bankrut absolutny), Klacza wcześniej trenował rezerwy Rakowa, wiadoma jaki system gry![]()
Ciekaw jestem jakich piłkarzy latem zakontraktuje Sparta, chcą robić awans, więc będę śledził ich poczynania.
Jak kiedyś robiłem sobie przegląd niższych lig w Polsce to ta Sparta mnie zaciekawiła, a dla mnie to klub kompletnie anonimowy, drugą siłą i takim klubem z Katowic oprócz Gieksy był jednak Rozwój który mocno się stoczył odkąd opuścili swój stadion.






