Reprezentacja Polski (zbiorczy) - Strona 1723

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
×

#TeamLewandowski czy #TeamProbierz?

#TeamLewandowski
8
40%
#TeamProbierz
4
20%
Na selekcjonera Tomasz Tułacz, niech grają zawodnicy U-20 i naturalizowani Kongijczycy
8
40%
Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 03 cze 2026, 21:54

Kuba199292 pisze:
03 cze 2026, 21:23
Nie rozumiem trochę czemu Urban się upiera na granie cały czas 3 SO
Chyba chce w trybie pilnym zakończyć karierę selekcjonera.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:08

Bez sensu jest to zgrupowanie jak oni wszyscy już na wakacjach, włącznie z trenerem.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:16

Boromir pisze:
03 cze 2026, 22:08
Bez sensu jest to zgrupowanie jak oni wszyscy już na wakacjach, włącznie z trenerem.
Oj tam,oj tam.Lewy młodzieżowa fryzura i jest git.

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » 03 cze 2026, 22:24

Jak skończy się co najmniej remisem ten mecz, a jest to drugi garnitur Nigerii, to wesoły Janek będzie prowadził reprezentację w lidze narodów. Dla mnie jest on do wyjebania za tych trzech obrońców.

Awatar użytkownika
czubatka
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4320
Rejestracja: 13 gru 2013, 1:40
Reputacja: 1739
Kibicuję: ManU za Sheringhama xD

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czubatka » 03 cze 2026, 22:27

Właśnie włączyłem i jest karniaczek :D
Trafiony-zatopiony.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:28

Ja wiem, że to nie jest najważniejsze...ale sędzia jest stronniczy. Był stempel w polu karnym Nigerii to olali temat. Teraz Kozłowski coś ręką...ale to było w polu karnym?

Jakaś powtórka bo mi się wydawało, że to przed polem karnym było.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2026, 22:30 przez PietroBosman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 9848
Rejestracja: 14 kwie 2008, 11:30
Reputacja: 1344
Kibicuję: AC Milan

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » 03 cze 2026, 22:29

Żałośnie nieskuteczni jesteśmy (ta patelnia Lewego) i to się mści...

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:30

MazurXIII pisze:
03 cze 2026, 22:29
Żałośnie nieskuteczni jesteśmy (ta patelnia Lewego) i to się mści...
Dziadek po drugiej stronie rzeki. Sorry,ale dajmy sobie z nim spokój.

Gdzie jest Zielu?!

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:32

Grabara się kreuje na takiego fifarafe ale zawsze jego mowa ciała mówi jakby wcale nie chciał grać na bramce i szuka kogoś kto go zmieni a on pójdzie w pole pograć.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:33

Boromir pisze:
03 cze 2026, 22:32
Grabara się kreuje na takiego fifarafe ale zawsze jego mowa ciała mówi jakby wcale nie chciał grać na bramce i szuka kogoś kto go zmieni a on pójdzie w pole pograć.
Ale będziemy skupiać się na bramkarzu? Weź pomyśl.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 22:35

Sorry, ale ja tu różnicy między Probierzem a Urbanem nie widzę po ostatnich meczach. Ustawienie takie same, a gra chyba nawet gorsza.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:38

PietroBosman pisze:
03 cze 2026, 22:33
Ale będziemy skupiać się na bramkarzu? Weź pomyśl
No sobie pomyślałem o Grabarze a o czym mam myśleć przy takim meczu?

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:43

Boromir pisze:
03 cze 2026, 22:38
PietroBosman pisze:
03 cze 2026, 22:33
Ale będziemy skupiać się na bramkarzu? Weź pomyśl
No sobie pomyślałem o Grabarze a o czym mam myśleć przy takim meczu?
Jak wygląda nasza linia pomocy. Można się zastanowić czy napędzają nasza drużynę.Co można powiedzieć pozytywnego dziś o Zielińskim czy Szymanskim. Czy Zalewski obniżył loty. Bramkarz to nie jest nasz największy problem.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 22:46

O ja pierniczę!

Wiśniewski!!! :shock: :brawo: :brawo: :brawo:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2026, 22:47 przez PietroBosman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 22:47

PietroBosman pisze:
03 cze 2026, 22:43
Boromir pisze:
03 cze 2026, 22:38
PietroBosman pisze:
03 cze 2026, 22:33
Ale będziemy skupiać się na bramkarzu? Weź pomyśl
No sobie pomyślałem o Grabarze a o czym mam myśleć przy takim meczu?
Jak wygląda nasza linia pomocy. Można się zastanowić czy napędzają nasza drużynę.Co można powiedzieć pozytywnego dziś o Zielińskim czy Szymanskim. Czy Zalewski obniżył loty. Bramkarz to nie jest nasz największy problem.
O Panie, to trzeba usiąść na spokojnie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”