Widzew Łódź (zbiorczy) - Strona 301

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Widzew Łódź (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 18:54

19B10 pisze:
31 maja 2026, 18:21
Dobrzycki prezesem, gruba plotka.
Dziś się potwierdziło
Robert Dobrzycki będzie tymczasowo pełnił obowiązki Prezesa Zarządu Widzewa Łódź. Michał Rydz, dotychczasowy Prezes Zarządu Klubu, został odwołany ze stanowiska z dniem 3 czerwca 2026 roku(...)
właściciel Widzewa Łódź, który będzie pełnił obowiązki szefa Klubu do czasu powołania nowego prezesa.

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Widzew Łódź (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 03 cze 2026, 19:27

Ciekawe czy zostanie na dłużej, czy też prowadzą z kimś przedłużające się negocjacje. Bo jak RD ma tym z bliska zarządzać jak czasu ma mało a biznesów od cholery, to nie wiem.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Widzew Łódź (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 19:30

19B10 pisze:
03 cze 2026, 19:27
Ciekawe czy zostanie na dłużej, czy też prowadzą z kimś przedłużające się negocjacje. Bo jak RD ma tym z bliska zarządzać jak czasu ma mało a biznesów od cholery, to nie wiem.
Gdzieś tam pojawiają się informację, że ma na jakiś czas przeprowadzić się do Łodzi by z bliska doglądać klubu póki nie ustabilizuję się sytuacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”