Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy) - Strona 367

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 28 maja 2026, 19:42

Magnum pisze:
28 maja 2026, 19:36
Ndiaye snuje marzenia o grze w top5 lig w Europie
Zawsze warto mieć jakieś marzenia, nie zawsze muszą być one realne :mrgreen:

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 14:31

Lech wykupuje Palme. Dobra decyzja Poznaniaków.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 16:18

4 bańki trochę dużo patrząc na wahania formy. Ale umiejętności jak na tę ligę topowe i na pewno lepiej dać 4 bańki za sprawdzonego gościa niż 3 za jakiś znak zapytania.

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 17:11

Albo 5.5 @19B10 nie? :roftl3:

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 03 cze 2026, 17:47

NoName1989 pisze:
03 cze 2026, 17:11
Albo 5.5 @19B10 nie? :roftl3:
ale, że za mnie? Mało!

Awatar użytkownika
Nebula RN
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6724
Rejestracja: 29 sty 2005, 15:09
Reputacja: 900

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Nebula RN » 03 cze 2026, 17:53

Bukari postrach... nie wiem czego 😁

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 17:55

Nebula RN pisze:
03 cze 2026, 17:53
Bukari postrach... nie wiem czego 😁
Księgowej :whistle:

Awatar użytkownika
dias
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5675
Rejestracja: 31 sty 2020, 23:03
Reputacja: 1292

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dias » 03 cze 2026, 21:33

19B10 pisze:
03 cze 2026, 17:47
NoName1989 pisze:
03 cze 2026, 17:11
Albo 5.5 @19B10 nie? :roftl3:
ale, że za mnie? Mało!
A z rowerem?

Awatar użytkownika
19B10
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5312
Rejestracja: 12 paź 2018, 12:40
Reputacja: 1732
Kibicuję: WRE

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 03 cze 2026, 21:53

dias pisze:
03 cze 2026, 21:33
19B10 pisze:
03 cze 2026, 17:47
NoName1989 pisze:
03 cze 2026, 17:11
Albo 5.5 @19B10 nie? :roftl3:
ale, że za mnie? Mało!
A z rowerem?
Hmm, mówimy teraz o kilogramach czy kasie? :think:

Awatar użytkownika
dias
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5675
Rejestracja: 31 sty 2020, 23:03
Reputacja: 1292

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: dias » 04 cze 2026, 21:58

Następny, który przepadnie i za pół roku będzie soę rozglądał za nowym klubem.

Arro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 1228
Rejestracja: 19 mar 2023, 13:53
Reputacja: 111
Kibicuję: Polska

Polska - Transfery i plotki transferowe (zbiorczy)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Arro » wczoraj, 12:10

Mógłby już ten Pulu podpisać gdzieś kontrakt. Gdzie się nie wejdzie na informacje sportowe to jeden temat wałkują.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”