Tenis - Strona 318

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.
Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Posty: 12911
Rejestracja: 16 lip 2004, 13:00
Reputacja: 3244
Lokalizacja: Blizej ciebie niz myslisz

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » 03 cze 2026, 11:55

matt_ pisze:
03 cze 2026, 11:47
Dokładnie, jak Ruski grają to źle i napędza to ich propagandę. Izrael co innego, oni grają dla pokoju.
Wtraciles od czapy tutaj Izrael a teraz bohatersko bronisz rosyjskich tenisistow chociaz nawet nikt ich nie zaatakowal.
Swietna robota.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 03 cze 2026, 12:19

Ale wymiana! i jak fizycznie daje radę Maja :brawo:

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4359
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 03 cze 2026, 13:09

MAMA - TATA - PULULU - CHWALIŃSKA - AZOR

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 13:10

Maja jest niewiarygodna. Kalinskaya grała dziś mocny tenis, ale bardzo nerwowo, dużo głupich błędów i Polka wykorzystała to idealnie :rydzyk:

Awatar użytkownika
gilardino11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11011
Rejestracja: 17 lip 2005, 10:21
Reputacja: 1277
Lokalizacja: CURVA SUD

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: gilardino11 » 03 cze 2026, 13:11

Nie często się zdarza żeby zrobić taki sukces z z kwalifikacji.

Awatar użytkownika
Ilka
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 14458
Rejestracja: 16 cze 2017, 17:37
Reputacja: 2695
Kibicuję: Widzew Barca MU Juve

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 03 cze 2026, 13:13

Co ta dziewczyna wyczynia to brak słów :mrgreen: Brawo 👏

Awatar użytkownika
Eyesmon
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16998
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:46
Reputacja: 4239
Kibicuję: AC Milan

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 03 cze 2026, 13:15

Obrazek

Awatar użytkownika
Enjo
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lip 2007, 19:03
Reputacja: 2211
Kibicuję: AC Milan

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 03 cze 2026, 13:16

cloner pisze:
03 cze 2026, 13:10
Kalinskaya grała dziś mocny tenis
nie ogladam kobiecego tenisa, ale jesli ta Ruska dzis grala mocny tenis to nie chce sobie wyobrazac jak ma slaby dzien :mrgreen:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 13:18

Wiatr dziś utrudniał, Rosjanka sobie nie radziła, Maja widać że szybciej się dostosowała, jest inteligentna, to jej pomaga, w końcu. Bo częściej sportowcom zbyt wysokie IQ przeszkadza.

Awatar użytkownika
karollo89
Skład B
Skład B
Posty: 126
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:27
Reputacja: 49

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: karollo89 » 03 cze 2026, 13:27

Włączyłem podczas tie-breaka, nie wiedząc, że Maja prowadziła w pierwszym secie aż 4-1. Trochę mi to zaoszczędziło nerwów, choć przy takim samym wyniku w drugim i przełamaniach Rosjanki, odczuwałem stres. Na szczęście Maja, mimo dwukrotnego przełamania przeciwniczki, wygrała mecz przy jej podaniu. Bardzo się cieszę, zwycięstwa Igi też radują, ale czuć tam coś niezdrowego i męczącego. Tutaj niespodziewanie, na świeżości, Maja dostarcza fantastycznej rozrywki. Jutrzejszy półfinał najprawdopodobniej z Sabalenką. Nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
BadBoy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7126
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:47
Reputacja: 782

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 13:29

Bardziej problem z plecami był większym problemem niż ten wiatr. Ale napewno też nie pomagał

Awatar użytkownika
yedraz
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5455
Rejestracja: 05 cze 2018, 16:36
Reputacja: 1012
Kibicuję: Jagiellonia Białystok
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: yedraz » 03 cze 2026, 14:01

gilardino11 pisze:
03 cze 2026, 13:11
Nie często się zdarza żeby zrobić taki sukces z z kwalifikacji.
A nawet podejrzewam, że dotąd nie było takiej sytuacji w Paryżu?
karollo89 pisze:
03 cze 2026, 13:27
Włączyłem podczas tie-breaka, nie wiedząc, że Maja prowadziła w pierwszym secie aż 4-1.
A nawet 5-1, ja oglądałem i zęby bolały. Jak narzekałem na serwis Igi, to muszę ją przeprosić, bo Maja praktycznie w tej specjalności nie ma żadnych atutów, na szczęście w w ielu innych nadrabia. i dlatego bo zdobyciu przewagi dwóch przełamań, równie szybko je straciła. Tylko że w decydującym momencie miała jak to wspomniał kolega cloner, zachowała zimną krew i inteligencję.
A zatem "umarła" stara królowa Paryża, a narodziła się nowa.
karollo89 pisze:
03 cze 2026, 13:27
Jutrzejszy półfinał najprawdopodobniej z Sabalenką. Nie mogę się doczekać.
Właśnie, myślicie, że przy tej dysproporcji fizycznej Maja ma jakieś szanse na nawiązanie równorzędnej walki z liderką światowego rankingu, zwłaszcza że jeszcze dwa tygodnie temu była poza setką! :shock:

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Posty: 12911
Rejestracja: 16 lip 2004, 13:00
Reputacja: 3244
Lokalizacja: Blizej ciebie niz myslisz

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Chlopaczek » 03 cze 2026, 14:09

Mecz ogladalem krotkimi fragmentami ale dalo sie zauwazyc silny wiatr i ze Maja lubi zagrywac balony z ktorymi Rosjanka miala problemy.
Duzy sukces Polki ktory wiaze sie ze wzrostem zainteresowania ale takze z doplywem gotowki. Z tego co widze to za polfinal jest 750k euro minus podatek we Francji ktory podobno wynosi 15% wiec bedzie tego troche pod 640 tysiecy. Zapewni to Chwalinskiej na jakis czas spokojna glowe jezeli chodzi o aspekt finansowy i pozwoli jeszcze mocniej zainwestowac w siebie. Swietna sprawa.

Z ciekawostek to Polska miala w singlu swojego reprezentanta na poziomie polfinalu zawsze od 2022 roku.
yedraz pisze:
03 cze 2026, 14:01
A nawet podejrzewam, że dotąd nie było takiej sytuacji w Paryżu?
Polfinal to sufit historyczny.
W 2020 taki wynik z kwalifikacji osiagnela Nadia Podoroska (przegrala wtedy ze Swiatek) i to z tego co mi wiadomo jedyna taka singlistka oprocz Chwalinskiej.

Awatar użytkownika
BadBoy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7126
Rejestracja: 01 cze 2006, 19:47
Reputacja: 782

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: BadBoy » 03 cze 2026, 14:21

Tego hajsu będzie jednak duuużo więcej bo takim wynikiem zapewniła sobie starty we wszystkich najważniejszych turniejach w przyszłym roku 👏👏 przynajmniej gdzieś mi takie info mrugnęło

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

Tenis

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 03 cze 2026, 15:33

Ciekawe, czy ma w sztabie psychologa, tak daleko zajść to może już być jakiś potrzebny.

;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne sporty”