Rezus
Rezus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 17 maja 2026, 10:36
Eyesmon

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 17 maja 2026, 10:46
Rezus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 17 maja 2026, 10:48
Eyesmon

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 17 maja 2026, 11:18
Rezus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 30 maja 2026, 15:05
Mr.Chris
Rezus

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » 01 cze 2026, 22:50


Ilka
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 13:05

1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » 02 cze 2026, 13:16
emski
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 02 cze 2026, 13:20
1234
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Przema » 02 cze 2026, 13:26
Tylko trzeba to robic z glowa. Lepiej walic kilometry powoli, w wolniejszym tempie zeby nogi przyzwyczajac niz tluc na czas i przy okazji zajechac sobie kolana czy co tam.emski pisze: ↑02 cze 2026, 13:16Bieganie ma to do siebie, że w naprawdę szybkim tempie można poprawiać swoje wyniki, w szczególności na początku przygody/powrotu do sportu - tylko trzeba tłuc te kilometry. Przy w miarę regularnym trenowaniu wrócisz tu za miesiąc ze zrobioną piątką w tempie szybszym niż to powyżej.
Ostatnio mnie naszlo podobne postanowienie. W domu sie robi powoli lzej i mozna zaczac korzystac z wiekszej aktywnosci. Odkopalem swojego garmina i okazalo sie, ze ostatni raz bylem biegac w maju...2025. Waga tez sie zrobila niepokojaca, ale nie jakos tragicznie. W kazdym razie postanowienia sa dwa: polmaraton w Szczecinie zejsc ponizej 1:45 i w pazdzierniku maraton zakrecic sie w okolicach 3h 50 min. To drugie bedzie trudne do zrealizowania bo czasu duzo nie ma, a swoje trzeba przebiec. Dodatkowo problemem jest to ze chodze biegac okolo 21 wiec robic 30 km przebiezki po lesie o tej porze bedzie trudno a to stanowilo moj fundament do robienia zyciowek. Trzeba bedzie sie przestawic na wieksza liczbe treningow w postaci klasycznych podbiegow - nienawidze takich treningow gdzie zamiast swobodnego beigania nawet w trudnym terenie trzeba sie sprezac odcinkowo na tempo czy co tam, zabiera mi to caly fun, ale chyba nie bedzie innego wyjscia.
Przema
Post Wyświetl pojedynczy post autor: 19B10 » 02 cze 2026, 13:31
19B10

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 02 cze 2026, 13:41
zacznij od marszobiegow i od razu usystematyzujesz swoj trening, a im dalej w las, jak pisal Emski - bedzie sie robil progres, a przy regularnym trenowaniu bardzo szybki progres.
Enjo
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio