Leszek dwoisz się i troisz żeby turniej dobiegł końca naprawdę pełen szacun za organizację. Ale sam widzisz że to wszystko przeciąga się już kolejny miesiąc. W kolejnej edycji proponuję ustalić daty końcowe kolejnych rund. Kto będzie chętny to będzie grał.Leszek pisze: ↑12 maja 2026, 17:16Podobno nasi finaliści są umówieni na dziś na 20-tą więc kto wie, może dziś poznamy Mistrza Forum 2026 albo chociaż rywalizacja zostanie napoczęta![]()
Jako że obecna strona tematu ma 14 postów to akurat dam ten post teraz jako 15-ty by ewentualny wieczorny post z wynikami już otwierał nową stronę tematu![]()
@gumi2006 @Samuraj @venomik @czubatka @FILIPPO828 @futbolowa @Mr.Chris @yedraz @Eyesmon @DDK @Cement @Mates




