Domek nr 10 (temat luźny) - Strona 10643

Chwila oddechu dla stałych bywalców i świeżych owieczek. Trunki oraz coś na ząb w gronie znajomych, jak i dla tych którzy chcą podumać bądź przygadać sobie ramię w ramię z barmanem.
×

Kiedy robimy zlot forum?

17-19 kwietnia
2
18%
24-26 kwietnia
0
Brak głosów
8-10 maja
1
9%
15-17 maja
3
27%
22-24 maja
5
45%
Awatar użytkownika
Enjo
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lip 2007, 19:03
Reputacja: 2211
Kibicuję: AC Milan

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Enjo » 03 cze 2026, 14:06

u mnie na dole 18 zl i tez kupilem na koktajl.

Awatar użytkownika
Mr.Chris
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8109
Rejestracja: 18 sty 2022, 23:14
Reputacja: 1931
Kibicuję: Manchester United

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mr.Chris » 03 cze 2026, 14:32

Ja mam na piątek zaplanowany po raz trzeci w tym roku MAKARON z truskawkami i pewnie też zostanie na jakiegoś szejka :)

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 14:37

W sensie że knedle?

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 64420
Rejestracja: 08 mar 2005, 11:33
Reputacja: 8496
Kontakt:

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » 03 cze 2026, 14:42

Ja po prostu wcinam bez dodatków. Część poszła na kompot, a resztę podzieliłem na małe porcje, do zamrożenia, na kompoty jesienią i zimą.

Awatar użytkownika
Boromir
Shadow stalker
Posty: 26042
Rejestracja: 30 gru 2006, 14:31
Reputacja: 6361

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Boromir » 03 cze 2026, 14:44

U mnie się nigdy owoców nie mroziło ale jestem ciekaw czym się różnią takie mrożone domowe od mrożonych kupnych?

Awatar użytkownika
Keres
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6511
Rejestracja: 03 maja 2008, 19:32
Reputacja: 1472
Kibicuję: FC Barcelona
Lokalizacja: Niezlokalizowany

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Keres » 03 cze 2026, 15:32

Ja jutro jadę na pierwszy zbiór do taty, ehh ciężkie jest życie syna rolnika.

Awatar użytkownika
1234
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4666
Rejestracja: 13 maja 2022, 8:50
Reputacja: 1725

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: 1234 » 03 cze 2026, 15:40

Dziś pierwszy raz widziałem truskawki poniżej 20 zł (19,90 zł) co prawda jakieś nieświeże kapcie, ale idziemy w dobrym kierunku 8)

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 03 cze 2026, 17:23

Keres pisze:
03 cze 2026, 15:32
Ja jutro jadę na pierwszy zbiór do taty, ehh ciężkie jest życie syna rolnika.
Ale ilu potencjalnych kupców już masz tu na forum ;)

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4359
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 03 cze 2026, 17:40

Znawcą truskawek nie jestem, ale trochę się zdziwiłem jak ostatnio mijałem 3-4 straganiki i wszędzie były truskawy z Serbii. Nie spodziewałem się takiego kierunku :o

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7289
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 889

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: PietroBosman » 03 cze 2026, 18:13

1234 pisze:
03 cze 2026, 9:36
PietroBosman pisze:
03 cze 2026, 7:34
1234 pisze:
02 cze 2026, 19:28
Akurat dzisiaj Bosman wrzucił info że będzie jakieś nowe piwo pod ich marka...smakowe, pomarańczowe :mrgreen: :pijemy: idą w coś co jest modne.
Wywołałem wilka z lasu. :wink: a masz linka? Gdzie to info znalazłeś?
No zobaczymy jak im to wyjdzie.
Na ich fb "Bosman Szczeciński" jest filmik promocyjny, a w komentarzach ktoś dodał takie zdjęcie:

Obrazek
Szaleństwo. Zatrudnili stażystę do marketingu. Dobra. Może się rozkręcą i coś jeszcze się pojawi.
Ja bym zamiast pomarańczy dał cytrynę jak to ma być taki soczek. Chyba, że to nawiązanie do PRL-u , że "pomarańcze przypłynęły". :D

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16918
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5245
Kibicuję: Tylko WISŁA

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » 03 cze 2026, 18:23

Jaki plan na weekend?

Ja jutro jadę do Torunia, popołudniu przyjmuje nowa dziewczynę i robię szkolenie. W piątek mam 2 rozmowy o pracę z technikami, popołudniu przychodzi dziewczyna robić grafiki więc siedzę z nią 2h. Wieczorem zabieram pracowników na piwo. W sobotę rano najpierw biorę pracowników do konkurencyjnego escape roomu, później kolejna rozmowa o pracę, potem rozmowy z pracownikami tak do 20. W niedzielę zostaje ile dam radę i wieczorem pewnie do krakowa przez Tomaszów po to, żeby w poniedziałek od rana usiąść do pracy.

Prowadzenie firmy jest zajebiste, ale trochę męczące :rotfl:

Awatar użytkownika
Eyesmon
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16998
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:46
Reputacja: 4239
Kibicuję: AC Milan

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Eyesmon » 03 cze 2026, 21:03

To wracając wpadaj na kawe do Wiktorowa;)

Awatar użytkownika
Rezus
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16139
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:52
Reputacja: 2834
Lokalizacja: Piekło

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rezus » 03 cze 2026, 23:46

DDK pisze:
03 cze 2026, 18:23
Jaki plan na weekend?
Jutro biorę ślub :P

Awatar użytkownika
Zygmunt-1
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4359
Rejestracja: 22 sty 2023, 10:32
Reputacja: 1294
Kibicuję: od czasu do czasu

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Zygmunt-1 » 04 cze 2026, 1:42

Trzymaj się, kumplu :witam:

Awatar użytkownika
NoName1989
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8315
Rejestracja: 28 lis 2006, 18:54
Reputacja: 1447
Kibicuję: WIDZEW
Lokalizacja: Łódź

Domek nr 10 (temat luźny)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: NoName1989 » 04 cze 2026, 8:05

Rezus pisze:
03 cze 2026, 23:46
DDK pisze:
03 cze 2026, 18:23
Jaki plan na weekend?
Jutro biorę ślub :P
I po chłopie..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”